Opieka zdrowotna po wejściu Polski do Unii Europejskiej

Wydawnictwo: CeDeWu
LubimyCzytać

Książka Anny Krowickiej i Elżbiety Pitery-Czyżowskiej stanowi praktyczny przewodnik po przepisach regulujących udzielanie świadczeń zdrowotnych w państwach Unii Europejskiej. Polskie instytucje ubezpieczenia zdrowotnego zobowiązane są do ich stosowania od pierwszego dnia członkowstwa Polski w Unii Europejskiej. Opisane są w niej zasady udzielania świadczeń ubezpieczonym obywatelom Unii Europejskiej - tak Polakom przebywającym w innych krajach Unii Europejskiej, jak i obywatelom innych państw członkowskich UE przybywającym do Polski.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras