U-bootwaffe 1939-1945, cz. 3

Wydawnictwo: Aj-Press
8386208880
hobby

Przedostatnia część encyklopedycznego opracowania o niemieckiej Ubootwaffe z okresu II wojny światowej zawiera omówienie produkcji i rozwoju U-Bootów w okresie od 1943 roku do maja 1945 r, przebieg ich służby bojowej i opis losów poszczególnych jednostek. W części tej zawarto bardzo ciekawy materiał na temat uzbrojenia rakietowego na U-Bootach (testów i projektów) oraz rozdział o samolotach na okrętach podwodnych. Monografia zilustrowana jest olbrzymią liczbą zdjęć 201 czarnobiałych fotografii dokumentuje omawiane zagadnienia. W książce zawarto również barwne plansze ilustrujące kamuflaże U-Bootów oraz wkładkę z rysunkami w dużym formacie.

Na półkach