Ziemia. Atlas zarządzania planetą

Wydawnictwo: BIS
LubimyCzytać

Kompendium wiedzy o Ziemi - o jej zasobach, bogactwie i różnorodności form życia, a także o zagrożeniu, jakim jest dla niej działalność człowieka. "Atlas" przedstawia Ziemię-Gaję, naszą życiodajną planetę, w przełomowej chwili, kiedy człowiek poczynił już wiele zniszczeń na jej żywym ciele, ale też coraz silniej zaczyna sobie uświadamiać konieczność dopasowania swojego działania do możliwości planety.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!