Racjonalne public relations. Budowa działu, instrumenty, studia przypadków

biznes, finanse

Racjonalne public relations to sztuka: współpracowania nie tylko z mediami, wpływania na sprzedaż nawet poza dniem promocji, realizowanie swoich planów niezależnie od inwestycji w reklamę, zdobywanie lojalnych klientów, świadomych wartości kupowanego produktu, budowanie wiarygodności firmy, wbrew podstępom konkurencji, pokonywania kryzysów, tak aby zakończyły się pomyślnie, umacniania pozycji bez naruszania zasad etyki.

Soloriel | 2016-04-05
Joanna | 2016-11-18