A History of Photography - from 1839 to the Present

7 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
sztuka
angielski

From a delivery boy to one of the most important industrialists in American history, George Eastman&s career developed in a particularly American way. The founder of Kodak died in 1932, and left his house to the University of Rochester.

Spikeless_Hedgehog | 2011-04-19
Na półkach: Przeczytane, Fotografia
Przeczytana: 18 kwietnia 2011

Świetna książka dla tych którzy interesują się fotografią. Piękna kolekcja zdjęć (m.in. dagerotypów oraz kalotypów) z początków fotografii z kolekcji muzeum George Eastman House. Biografie pierwszych fotografów oraz przegląd najważniejszych wydarzeń w fotografii od 1839 roku aż po czasy nam współczesne. Pięknie wydana publikacja, na kredowym papierze zapewnia przyjemność czytania. Lektura obowiązkowa dla każdego wielbiciela fotografii.

Tomek | 2012-12-06
kaśka | 2011-07-04