Owczarek niemiecki

Seria: Hobby
Wydawnictwo: Agencja Wydawnicza Egros
flora i fauna

Książka poświęcona jest najpopularniejszej w Polsce i na świecie rasie psów owczarkom niemieckim. Walory psychiczne owczarka, czyniące zeń psa wszechstronnie użytkowego pasterskiego, obrończego, ratowniczego, stróżującego, tropiącego, przewodnika ociemniałych zyskują mu stale nowych zwolenników.Celem książki było zebranie odpowiedzi na najważniejsze i najczęściej powtarzające się pytania i wątpliwości.

hannahmontana | 2011-04-24
Przeczytana: 12 lutego 2011

Dobra dla kogoś kto posiada lub zamierza posiadać tą rasę.

a_neta | 2016-11-11
Beata-Chiara | 2015-11-08