Dziecko pielęgnacja i wychowanie

Wydawnictwo: Rebis
poradniki

Całkowicie uaktualniony i znacznie rozszerzony bestseller Benjamina Spocka to skarbnica bezcennych, poddanych próbie czasu porad oraz najnowszej wiedzy medycznej i psychologicznej w zakresie rozwoju dziecka. Autorzy poruszają ponad tysiąc szczegółowy...

Karolina | 2015-09-06
Przeczytana: lipiec 2015

Nigdy nie zapomnę, gdy podczas pierwszej ciąży postanowiłam przeczytać jeden z tych cudownych poradników dla przyszłych rodziców. W końcu wszystko ma być idealne, na tip top przygotowane i niczego nie powinno zabraknąć. A moja wiedza o tym co mnie czeka ma być większa od wiedzy wszystkich naukowców razem wziętych. Efekt? Spanikowałam, że nie mam zamontowanych w domu czujników gazu… Wtedy zrozumiałam, że rada koleżanki: tylko nie czytaj tych poradników i encyklopedii, jest jedną z najbardziej trafionych!

W związku z tym, z małą rezerwą podeszłam do książki „Dziecko. Pielęgnacja i wychowanie” autorstwa Benjamina Spocka. Amerykański pediatra jako pierwszy zajął się psychoanalizą, by zrozumieć czego tak naprawdę potrzebują dzieci. Uaktualnił to i rozszerzył później Robert Needelman. No i się zdziwiłam! Jest to poradnik bez przesytu mądrych, średnio zrozumiałych dla przeciętnego przyszłego rodzica słów. Łatwo i przyjemnie się go czyta. Co najważniejsze autorzy nie traktują odbiorcy jak...

Elga | 2010-10-21

Polecam wszystkim rodzicom, którzy oczekują na narodziny swego pierwszego dziecka lub już się Nim cieszą. Dzięki Autorowi za tę książkę. Ile razy do niej sięgałam ! Nawet gdy moja pierwsza Córka miała już kilka lat. W kłopotach zawsze znalazłam odpowiedź lub wskazówkę co robić dalej, nawet wtedy gdy córka niepostrzeżenie zjadła niedopałek papierosa Dziadka, z popielniczki. Każda Rodzina powinna mieć w domu tę książkę. Wspaniale napisana przez lekarza - ojca 4. dzieci i pediatrę. Gorąco polecam.

Rocky | 2013-08-27
Na półkach: Przeczytane, Poradniki
Przeczytana: 20 sierpnia 2013

Rewelacyjny poradnik dla młodych rodziców! Znajdziecie w nim wiele przydatnych informacji. Często powracam do tej książki i traktuję ją jako główne źródło rzetelnych informacji dotyczących rozwoju dziecka. Polecam!

ansz | 2013-10-31

troche staroswieckie regoly. Cos dla etnologow:)

melovebob | 2016-09-16
Madzik | 2015-03-12