Choinkowe czary. Trójwymiarowe obrazki

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
hobby

W zimowy śnieżny poranek wiewiórka Ruda Kitka wybrała się na sanki. zatrzymała się przed domkiem zajączka, który właśnie odgarniał śnieg ze ścieżki. Szarusiu, chodź ze mną na górkę. Będziemy zjeżdżać na sankach! zajączek uśmiechnął się do przyjaciółki i powiedział: Jeśli pomożesz mi sprzątnąć śnieg sprzed domu, szybko skończymy pracę i zaczniemy wesołą zabawę! Wkrótce już zjeżdżali z górki... Kolorowa, z pięknymi, trójwymiarowymi obrazkami książeczka dla najmłodszych. Po naciśnięciu guziczka dzieci usłyszą świąteczną melodię. W serii pojawiły się następujące tytuły: Wigilijna podróż Mikołaja, świąteczne prezenty, Uśmiech bałwanka, Choinkowe czary.

buraukkaforesee | 2016-01-05

Mam z inną okładką i trójwymiarowe obrazki są inne, ale reszta się zgadza - treść itp. więc mam nadzieję, że nie popełniam błędu polecając ją wszystkim rodzicom i ich dzieciom. Przypomniała mi moje dzieciństwo, a przede wszystkim film animowany O, Christmas tree, który uwielbiałam oglądać będąc jeszcze mała. Wśród wielu pozycji dla najmłodszych trudno teraz o jakąś ładną i na prawdę wartościową. W dodatku tak tanią! Dlatego nie namyślajcie się - kupujcie.

Na półkach