Choinkowe czary. Trójwymiarowe obrazki

Okładka książki Choinkowe czary. Trójwymiarowe obrazki Krzysztof M. Wiśniewski
Okładka książki Choinkowe czary. Trójwymiarowe obrazki
Krzysztof M. Wiśniewski Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk Seria: Bajki Rozkładanki bajki
8 str. 8 min.
bajki
Bajki Rozkładanki
Wydawnictwo Olesiejuk
2008-01-01
2008-01-01
8 min.
choinka czary zima

Okładka książki Zimowe zadania dla dziewczynek Anna Wiśniewska, Krzysztof M. Wiśniewski
Zimowe zadania... Anna Wiśniewska, Kr...
Okładka książki Zimowe zadania dla chłopców Anna Wiśniewska, Krzysztof M. Wiśniewski
Zimowe zadania... Anna Wiśniewska, Kr...

Mam trochę starsze wydanie z nieco innymi ilustracjami - określiłabym je jako trochę bardziej retro :) Jest to prosta historia o zwierzątkach i zaczarowanej choince. Rozkładane elementy są całkiem fajne. Mój dwulatek lubi rozkładanki, więc myślę, że mu przypadnie do gustu.

Mam z inną okładką i trójwymiarowe obrazki są inne, ale reszta się zgadza - treść itp. więc mam nadzieję, że nie popełniam błędu polecając ją wszystkim rodzicom i ich dzieciom. Przypomniała mi moje dzieciństwo, a przede wszystkim film animowany O, Christmas tree, który uwielbiałam oglądać będąc jeszcze mała. Wśród wielu pozycji dla najmłodszych trudno teraz o jakąś ładną i na prawdę wartościową. W dodatku tak tanią! Dlatego nie namyślajcie się - kupujcie.

• Półka Julki
  • Dziecko