Kody wartości. Czyli jak skutecznie przejść sukcesję w firmie rodzinnej

Wydawnictwo: Lewandowska i Partnerzy
9788394219109
biznes, finanse

Kreowanie wielopokoleniowej przyszłości wymaga odwagi, zaufania i jasnych decyzji. Odwagi myślenia o zmianach, zaufania w siłę rodziny i decyzji, które wzmacniają wartość biznesu rodzinnego. Pracując nad strategiami rozwoju firm rodzinnych, często szukamy tych wyróżników, dzięki którym takie zmiany są skuteczniejsze i budują potencjał organizacji na wiele dziesiątek lat. Tym potencjałem są...

Tym potencjałem są WSPÓLNE WARTOŚCI, które choć najczęściej „zakodowane” tworzą swoiste DNA przedsiębiorstwa. Ogólnoświatowe badania wskazują, że pracownicy przedsiębiorstw odnoszących wieloletnie sukcesy rynkowe opierają swoje bieżące decyzje i zachowania na wartościach, które przekazane zostały przez założycieli tych firm, przez ich liderów i są ważne jeszcze długo po ich odejściu. Dla takich firm najważniejsza jest kontynuacja tych wartości w kolejnych pokoleniach.

Książkę otrzymać można bezpłatnie na warsztatach w ramach projektu Kody Wartości, www.sukcesja.org.pl

źródło opisu: Materiały własne

źródło okładki: Materiały własne

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!