Wydawnictwo: Instytut Biznesu Rodzinnego
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse

Narodziny Firmy Rodzinnej. Jak mądrze zaplanować sukcesję i przekazać biznes następcom. Najnowsza książka wydana przez Instytut Biznesu Rodzinnego to obszerne kompendium wiedzy na temat firm rodzinnych i sukcesji. Redaktorzy opracowania skupili wokół siebie zespół ekspertów z dziedzin prawa, finansów, psychologii i doradztwa strategicznego. Dzięki temu udało się stworzyć poradnik, w którym przedsiębiorcy, pracownicy i rodziny biznesowe odnajdą cenne informacje skrojone na miarę ich potrzeb.

Przez książkę prowadzi czytelnika rodzina Kaczmarków - Nowaków, która przechodzi przez różne etapy rozwoju, spotyka się dylematami i przeszkodami, zarówno biznesowymi jak i emocjonalnymi. Cechuje ich wielopokoleniowość, przywiązanie do wartości, niezwykła pasja i zaangażowanie, dzięki którym osiągają sukcesy a przy wsparciu ekspertów pokonują największe trudności i konflikty.

źródło opisu: http://ksiegarnia.ibrpolska.pl/narodziny-firmy-rodzinnej

źródło okładki: http://ksiegarnia.ibrpolska.pl/narodziny-firmy-rodzinnej

Łukasz Tylczyński | 2017-04-18
Przeczytana: 17 kwietnia 2017

Pierwsze tak kompletne i rzeczowe opracowanie zagadnień związanych z praktycznymi aspektami prowadzenia biznesu w gronie najbliższej rodziny.

Krystian P | 2017-08-28
Azhar | 2017-05-08