Szafa gra

Catherine WoodNancy Casolaro Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Opowieści na resorach opowieści dla młodszych dzieci
Mater's Junkyard Jamboree
opowieści dla młodszych dzieci
Małgorzata Fabianowska

Okładka książki Szafa gra Catherine Wood, Nancy Casolaro
5,5
Szafa gra Catherine Wood, Nan...

Synio uwielbia wszystko co zmotoryzowane. Auta przede wszystkim. On był zadowolony z opowieści natomiast mnie bardzo raził język. "Te małe knyple lubią moją muzę" "Zaraz zrobię takie umpa umpa, że cała Chłodnica pójdzie w tango"... pozostawię to bez komentarza...

Na półkach: , , , ,

Synek to najwierniejszy fan filmu "Auta" więc każda pozycja książkowa z bohaterami filmu jest dla niego ciekawa.

Na półkach: , , , ,

To króciutka opowieść dla dzieci osadzona w świecie znanym z filmu "Auta". Pełna kolorowych ilustracji z niewielką ilością tekstu sprawdzi się, gdy podrzucić ją dziecku, które dopiero co uczy się czytać. Fabularnie nie zachwyca, choć podejrzewam, że młodemu czytelnikowi nie będzie to przeszkadzać.

• Dla dzieci
  • 2015
  • Gucio czyta
  • Typ A: Gatunek: Dla dzieci i młodzieży
  • Typ A: Literatura piękna

Dodaj cytat z książki Szafa gra