Szafa gra

Okładka książki Szafa gra
Nancy CasolaroCatherine Wood Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Opowieści na resorach opowieści dla młodszych dzieci
24 str. 24 min.
2015-01-01
2015-01-01
24 min.
Małgorzata Fabianowska

Synio uwielbia wszystko co zmotoryzowane. Auta przede wszystkim. On był zadowolony z opowieści natomiast mnie bardzo raził język. "Te małe knyple lubią moją muzę" "Zaraz zrobię takie umpa umpa, że cała Chłodnica pójdzie w tango"... pozostawię to bez komentarza...

Na półkach: , , , ,

To króciutka opowieść dla dzieci osadzona w świecie znanym z filmu "Auta". Pełna kolorowych ilustracji z niewielką ilością tekstu sprawdzi się, gdy podrzucić ją dziecku, które dopiero co uczy się czytać. Fabularnie nie zachwyca, choć podejrzewam, że młodemu czytelnikowi nie będzie to przeszkadzać.

Na półkach: , , , ,

Synek to najwierniejszy fan filmu "Auta" więc każda pozycja książkowa z bohaterami filmu jest dla niego ciekawa.

Dodaj cytat z książki Szafa gra