Rak nie czyta książek

Wydawnictwo: WAM
nowotwór, poradnik, leczenie
zdrowie, medycyna
Arnika

Nigdy nie jest za wcześnie i nigdy nie jest za późno. Rak rzuca wyzwanie każdemu z nas. Ty lub ktoś z Twoich bliskich usłyszeliście niepokojącą lub złą diagnozę? Jesteś w grupie podwyższonego ryzyka? A może uważasz, że problem nowotworów w ogóle Cię nie dotyczy? To tak naprawdę bez różnicy. Walkę z rakiem możesz i powinieneś podjąć w momencie, gdy czytasz te słowa. Recepta zwycięzców?Znajdź...

Nigdy nie jest za wcześnie i nigdy nie jest za późno.

Recepta zwycięzców?Znajdź swoją drogę. Wygraj zdrowie i życie dzięki setkom niezwykłych rad opisanych w tym unikalnym poradniku, jak pokonać cichego zabójcę.

Kilkadziesiąt lat doświadczenia wybitnego polskiego onkologa. Złożone, wielopłaszczyznowe podejście do problematyki zapobiegania i wspomagania specjalistycznego leczenia nowotworów. Praktyczne przykłady, jak mobilizować się do walki z rakiem w polskich realiach, oraz przystępnie podane wyniki badań naukowców z całego świata.

Pierwsza i jedyna taka książka w Polsce!

"Książka jest wynikiem przemyśleń Autorki zajmującej się onkologią przez całe życie zawodowe. Są w nim echa sukcesów i porażek składające się na bogate doświadczenie lekarskie. Polecam."
Prof. dr hab. med. Leszek Kołodziejski, chirurg onkolog

źródło opisu: http://e.wydawnictwowam.pl/tyt,72781,Rak-nie-czyta...(?)

źródło okładki: http://e.wydawnictwowam.pl/tyt,72781,Rak-nie-czyta...»

książek: 1995
Konwalia | 2019-07-09
Przeczytana: 21 czerwca 2019

Myślę że niewiele jest na rynku książek polskiego autorstwa o tej tematyce. Autorka jest praktykującym onkologiem a i wydana w 2015 czyli dość aktualna.Chociaż w medycynie z każdym rokiem postęp jest ogromny. Pomogła mi przyswoić specyfikę choroby oraz poznać czynniki na nią wpływające.Ogólnie polecam.

franek88 | 2015-10-26
Przeczytana: 12 października 2015

Bardzo wartościowa książka, myślę, że to nie tylko poradnik jak za pomocą prostych metod można ustrzec się raka ale również jak poprawić jakość swojego życia. Myślę, że śmiało wygrywa z zachodnimi pozycjami z tego gatunku. Super !

Joanna | 2015-06-11

Poradnik napisany jest prostym językiem, skupia się głównie na profilaktyce. Bardzo dużo miejsca, co mnie bardzo cieszy poświęcono żywieniu.Spora bibliografia i liczne odwołania świadczą, że mamy do czynienia z profesjonalna wiedzą. Polecam każdemu.