Zdrowa ciąża

Tłumaczenie: Agnieszka Gawecka
Wydawnictwo: Hachette
Guide pratique de la femme enceinte
83-1784-570-7
zdrowie, medycyna
Anna_R

Książka adresowana jest do kobiet, które planują zajść w ciążę lub już w niej są. Zawiera dokładne informacje na temat zmian zachodzących w ciele kobiety. Wyjaśnia, jakie objawy są w ciąży normalne, a co należy skonsultować z lekarzem. Każdy miesiąc ciąży jest dokładnie omówiony z punktu widzenia organizmu matki i dziecka. Wymienione są wszystkie konieczne badania oraz podane zalecenia...

Każdy miesiąc ciąży jest dokładnie omówiony z punktu widzenia organizmu matki i dziecka. Wymienione są wszystkie konieczne badania oraz podane zalecenia dotyczące odżywiania i trybu życia.

Stosując się do zawartych tutaj wskazówek, każda przyszła mama będzie mogła czuć się dobrze przygotowana do porodu - spokojnie oczekiwać wydania na świat swojego dziecka.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.dobreksiazki.pl/okladka8154-zdrowa-ciaza.htm

ForeverYoung | 2013-11-08
Przeczytana: marzec 2009

Rewelacyjna! Bardzo mile wspominam czas kiedy tydzień po tygodniu śledziłam kolejne rozdziały, by jak najlepiej przygotować się do przyjęcia maleństwa w naszym życiu - była to wspaniała przygoda. Dzięki niej lepiej potrafiłam zrozumieć zmiany zachodzące w ciele kobiety, a także dowiedzieć się jak rozwija się dzieciątko. Książka napisana jest językiem prostym, lekkim i zawiera wiele ciekawych wskazówek. Moim zdaniem obowiązkowa lektura dla przyszłych mam. Gorąco polecam!

Lenkaite | 2014-02-26
Przeczytana: luty 2014

Może trafiłam na kiepskie strony - bo przyznaję, że nie przebrnęłam przez całość - ale kompletnie chybiony pomysł;] - chyba ostatnie co potrzebne rozsądnej matce w ciąży to lista rzeczy, które "mogą się stać, jeśli...";] Nieopatrznie kupiłam - mogę oddać za darmo:>

Anna_R | 2010-12-27
Przeczytana: 27 września 2007

Ta książka towarzyszyła mi przez cały czas oczekiwania na moją córeczkę. Jak dotąd w żadnej nie znalazłam tak wielu przydatnych informacji podanych w tak prosty i ciekawy sposób. Jestem nią zachwycona i polecam każdej przyszłej mamie :)

agatabierz | 2013-03-19
Przeczytana: 2013 rok

Przydatny poradnik, polecam każdej przyszłej mamie :)

Wisienka | 2015-09-10
Przeczytana: 2016 rok