AK-47

Tłumaczenie: Jacek Złotnicki
Wydawnictwo: Amber
AK47
broń, uzbrojenie, ak-47

Ikona rewolucji znak firmowy terroryzmu Najbardziej wszechobecna broń świata AK-47 powinien już dawno wylądować na śmietniku historii. Skonstruowany przed sześćdziesięciu laty, ciężki i niezbyt celny, w porównaniu ze współczesnymi karabinami wygląda jak eksponat muzealny.A jednak automat Kałasznikowa zawojował świat. Dzięki niemu związek Radziecki utrzymywał kontrolę nad ogromnym terytorium swojego

Bartowski | 2016-02-14

Mam mieszane uczucia. Z jednej strony autor pokazuje propagandowy wymiar AK 47 oraz historię budowania jego symbolu. Z drugiej zaś miejscami znacznie odchodzi od tematu opisując historie które do rzeczy nie należą.

wipptal | 2016-08-10
książek: 2045