Zakochany Tyran 7

Cykl: Zakochany Tyran (tom 7) | Seria: Boys Love
Koi Suru Boukun / The Tyrant Falls In Love
komiksy
d2b

Senpai coraz częściej rozmyśla o Morinadze. Mimo że dużo czasu spędza w samotności, na każdym kroku czuje jego obecność. Wspomnienia przyprawiają go o rumieńce zawstydzenia. Souichi nie potrafi pogodzić się z tym, że jego ciało już dawno przestało go słuchać. Tymczasem do Nagoi przyjeżdża Masaki. Chce za wszelką cenę spotkać się z Morinagą. Czy wizyta byłego kochanka przysporzy Tetsuhiro problemów?

źródło opisu: http://www.kotori.pl

źródło okładki: http://www.kotori.pl

Kaliber48 | 2015-02-27
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, LGBT

Wygląda na to że stosunki pomiędzy Panami Senpaim (Tatsumim) i Morinagą zaczynaja się zmieniać, a właściwie zmienia się nastawienie potwora Tetsumiego do Morinagi. Powoli dociera do Senpaia - choć z oporami, myśl, że jest zakochany w swojej życiowej ofierze - Morinadze. Sprawy jednak komplikują się gdy w domu obu Panów zjawia się Masaki, dawna miłość Morinagi, przez którego nasz bohater kiedyś wiele wycierpiał… Pod koniec tomu mamy przełom, a akcja urywa się. Zatem z niecierpliwością sięgnę po tom 8. Tom siódmy jest tomem relaksującym, choć i tu pojawiają się ataki wściekłości i furii ze strony Tatsumiego.

wiedźma | 2015-03-23
Na półkach: Mangi, M/m novel, Przeczytane