Dokumentacja sanitarna według zasad Dobrej Praktyki Produkcyjnej GMP i Dobrej Praktyki Higienicznej GHP Instrukcje, zapisy - cukiernia, ciastkarnia,

Wydawnictwo: Osrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr
biznes, finanse

Skoroszyt z wymiennymi kartami, zawieraj ący zestaw instrukcji i formularzy opracowanych specjalnie dla cukierni, ciastkarni, lodziarni, umożliwiaj ący dokonywanie wymaganych zapisów oraz sporz ądzanie innej, obowi ązuj ącej w każdym zakĹaadzie, dokumentacji. zgodna z wymogami rozporz ądzenia Min. zdrowia z dnia 6.01.2003 r. w sprawie szczegóĹaowego zakresu i metod wewnÄatrznej kontroli jako śc