Reguły negocjacji. Poradnik lidera

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Graj zawsze w pierwszej lidze Dopasuj strategię do zmieniającej się sytuacji Wywieraj wpływ i zmieniaj punkt widzenia przeciwnika Doskonal swoje umiejętności Jeśli niedawno powierzono Ci stanowisko menedżerskie, jeśli odczuwasz głód wiedzy, jeśli chcesz nauczyć się sprawnego poruszania w labiryncie nowych wyzwań, jeśli szukasz sprawdzonych, ale nowoczesnych narzędzi, którymi chcesz posługiwać się na nowym stanowisku to książka właśnie dla Ciebie. W Twojej nowej roli kluczowym zagadnieniem jest umiejętność skutecznego wywierania nacisku. Dzięki niej będziesz w stanie dotrzeć do nieeksplorowanych dotychczas pokładów potencjału tkwiącego w firmie, jej pracownikach i produktach. Kompetentne stosowanie tej taktyki doprowadzi Cię na szczyt. Przede wszystkim pamiętaj, że nie ma czegoś takiego, jak uniwersalne podejście do negocjacji. Każda sytuacja jest specyficzna i wymaga innej postawy, przygotowania i postępowania. Musisz być gotowy na nieoczekiwane reakcje, budzące głęboki sprzeciw propozycje przeciwników i podlegającą ciągłym zmianom sytuację. Nigdy nie daj się zaskoczyć. zdobądź wiedzę i przekuj ją w sukces Wyjątkową wartością tej książki jest fakt, że techniki negocjacyjne, jakie Ci oferuje, możesz wykorzystać nie tylko przy negocjowaniu skomplikowanych umów, ale również na co dzień -w warsztacie samochodowym, podczas kupowania sprzętu hi-fi czy w domu. Negocjacje mogą stać się Twoją prawdziwą pasją. Aby zdarzenia rozgrywały się na Twoich zasadach: sprawdź, na czym polega kompromis i jak niwelować niepewność, uzyskaj poparcie dla swoich inicjatyw i osiągnij planowany sukces, naucz się postępować z wpływowymi grupami wewnątrz firmy, kształtuj reguły gry i obracaj struktury negocjacji na swoją korzyść, opracuj nokautującą strategię prowadzenia kluczowych rozmów, dowiedz się, na czym polega tworzenie i zdobywanie wartości. Wyzwanie dla rasowych liderów Na rynku dostępnych jest wiele dobrych książek o negocjacjach. Ale tylko ta podpowiada, jak włączyć umiejętności z zakresu negocjacji do logicznej i mądrej strategii zdecydowanego działania. zawiera mnóstwo przydatnych schematów i taktyk. Pomoże Ci nauczyć się, jak być przywódcą. Hermina Ibarra, profesor w Katedrze zachowania Organizacyjnego, INSEAD

setnick | 2013-12-01