Dyskusje o książce Druga szansa

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Alfabet tytułów
Z jak zakon : span]  Rycerze Boga. Zakon Templariuszy i Saraceni Rycerze Boga. Zakon Templariuszy i Saraceni[/span]
2 godz. temu
52 książki w 2023 roku :-D
63/52   Rey Blanco. Biały Król Rey Blanco. Biały Król 64/52  Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach 65/52  www.1939.com.pl
15 tyg. temu
Najpiękniejsze okładki książek
Hwang S.M. "O kurze, która opuściła podwórze" Zauroczyła mnie ta okładka! Brawo dla Joanny Rusinek.
31 tyg. temu
[Teraz trwa] Książkowe wyznanie miłosne - wygraj książkę niespodziankę
@Villiana "(...)powstaną z TYTUŁÓW KSIĄŻEK!" "Spróbujcie ułożyć zdanie, a może nawet uda wam się kilka zdań" Zasady były Jasne jak słońce. Można wziąć dowolny Tekst kilkuzdaniowy i w nim zaznaczyć tytuły, bo jakieś Są na pewno
3 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Grudzień 2017)
Ja ogólnie to książek kupionych mam całkiem sporo. Nawet większości to nie odznaczyłem tu na portalu. Z tym że kupione książki to trzymam na zapas, większość książek które przeczytałem pochodzi z biblioteki miejskiej. Obecnie mam wypożyczonego "Zabójcę strachu" i parę książek Seymoura i tam jeszcze coś.
6 lata temu
Czytamy w weekend
 Szczygieł Szczygieł  Najlepiej w życiu ma Twój kot. Listy Najlepiej w życiu ma Twój kot. Listy  Duchowe życie zwierząt Duchowe życie zwierząt
7 lata temu
Pokazuje 6 z 18