Spedycja

Wydawnictwo: Difin
spedycja, transport, logistyka
Inne
Katz

W publikacji oprócz niezbędnego zasobu wiedzy wyraźnie zarysowano postęp i perspektywy tej dziedziny gospodarki. Treści podzielono na poszczególne autonomiczne działy spedycji, tak jak tego wymaga układ podręcznika. Bo książka ta jest przede wszystkim akademickim podręcznikiem spedycji. Za szczególną zaletę podręcznika Autorzy uważają zamieszczenie na końcu książki obszernych aneksów tematycznych obejmujących swym zasięgiem bardzo aktualną infrastrukturę prawną i programową nowoczesnej spedycji.

źródło opisu: www.difin.pl

źródło okładki: www.ksiegarnia.difin.pl