Wyzwanie czytelnicze LC

Niezwykłe przygody Świętego Mikołaja

Wydawnictwo: Skrzat
Ashlee

"Ho, ho, ho! ‒ zawołał Święty Mikołaj swoim zwyczajem, kiedy sięgnął do worka po kolejny prezent, a zamiast niego wyciągnął plik kartek z życzeniami i listy w ozdobnych kopertach. ‒ To mi wygląda na nową przygodę... ‒ mruknął pod nosem i uśmiechnął się, bo Mikołaj uwielbia przygody!". Czy zdarzyło Ci się kiedyś znaleźć prezent gwiazdkowy w skrzynce na listy? Jeśli myślisz, że takie rzeczy...

Czy zdarzyło Ci się kiedyś znaleźć prezent gwiazdkowy w skrzynce na listy? Jeśli myślisz, że takie rzeczy się nie zdarzają, koniecznie przeczytaj tę książkę.

źródło opisu: http://www.skrzat.com.pl/

źródło okładki: http://www.skrzat.com.pl/