Nurkowanie

Wydawnictwo: Europa
nurkowanie
sport

Nurkowanie to minipodręcznik dla osób, które chcą poznać to niezwykłe hobby. Autorka w sposób przystępny omawia zagadnienia, które dla adepta nurkowania są wiedzą niezbędną. Znajdują się tu informacje na temat najnowszego sprzętu, uwarunkowań zdrowotnych oraz fascynujących i niebezpiecznych dyscyplin, takich jak nurkowanie techniczne czy w jaskiniach. Książkę zamyka wiele praktycznych porad przegląd klubów i kursów oraz najatrakcyjniejszych miejsc do nurkowania na świecie..

Personik | 2015-02-06
Na półkach: Moje hobby, Przeczytane