Wybrzeże Bałtyku. Przewodnik kieszonkowy

Wydawnictwo: Pascal

Zakres przewodnika obejmuje Pobrzeże Szczecińskie, Koszalińskie i Gdańskie obszar pod względem administracyjnym należący do województw zachodniopomorskiego i pomorskiego. Największe miasta regionu to m.in.: Elbląg, Kołobrzeg, Koszalin, Słupsk, Gdańsk, Gdynia i Sopot, gwarne nadmorskie kurorty: Ustka, Łeba, Władysławowo, Międzyzdroje i ciche wioski oddalone od turystycznego zgiełku: Swołowo, Gać, Jamno. Piękno krajobrazu chronią dwa parki narodowe Słowiński i Woliński, liczne rezerwaty oraz parki krajobrazowe.

książek: 2031
takisobiejac | 2013-11-21