Karneval #8

Wydawnictwo: Waneko
カーニヴァル
komiksy
raven

Podczas gdy Gareki rozpoczyna naukę w szkole Kuronomei, Nai zajmuje się Karoku. Mimo dzielącego ich dystansu, wciąż mogą na sobie polegać. Tymczasem załoga statku rozpoczyna niebezpieczne śledztwo…

źródło opisu: Waneko, 2014

źródło okładki: http://waneko.pl/

Wkp | 2018-10-24
Przeczytana: 21 października 2018

BARDZIEJ MĘSKI KARNEVAL

„Karneval” zaczął się niepozornie, dość leniwie i w taki sposób, że sam nie byłem pewien, czy mi się to podoba, czy nie. Potem jednak złapał rytm, który mi się spodobał, a od czwartego tomu, kiedy to tempo przyspieszyło, a akcja stała się bardziej spójna, wprost nie mogę się od serii oderwać. I nie mogłem się oderwać także od części ósmej, która po raz kolejny potwierdziła, że warto jest ją czytać.

Karoku nadal nie może przypomnieć sobie faktów ze swej przeszłości. Zajmuje się nim Nai, który jednocześnie stara się zrozumieć dziwną sytuację, jakiej świadkiem stał się minionej nocy. Jednak w pacjencie zaczyna wywoływać to niezrozumiałe ataki złości, a czasem wręcz agresji. Chce tylko spokoju, ale czy znalezienie go w jego obecnej sytuacja jest w ogóle możliwe? I jakie są plany CYRKU odnośnie jego osoby?
A skoro o CYRKU mowa, zwołane zostaje zebranie wszystkich jego najważniejszych przedstawicieli. Poruszone zostają na nim nie tylko ostatnie wydarzenia, ale...

| 2014-12-17
Na półkach: Przeczytane, Mangi
Przeczytana: 16 grudnia 2014

Nareszcie jakiś zwrot akcji. Cieszę, się że Karoku nareszcie zaczyna sobie wszytsko przypominać :) I ciesze się z powrotu Garekiego, bo po prostu go uwielbiam!!! <3

Belcia70 | 2014-10-28

Robi się co raz ciekawiej :)

NevilCross | 2019-01-31
Przeczytana: 31 stycznia 2019