Dyskusje o książce Strych Tesli

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Znajdź książkę
 Advanced Written English Advanced Written English Poproszę o okładkę z filiżanką z herbatą.
1 dzień temu
Ciekawe książki dla 12-latka
felix net i nika tomek łebski harry potter amelia i kuba kuba i amelia ciekawe dlaczego magiczne drzewo kłamstwo minionego lata wiem że to ty wszystkie przeczytałam i polecam
2 lata temu
Książki dla 13-latka.
Polecam książkę ''Drzewo Kłamstw'',bardzo wciągająca i rozwiązania nie można się domyślić kto za wszystkim stoi. Nie mogę jednak znaleźć książek tego typu dla siebie. Mam w planach serie thrillerów psychologicznych Jenny Blackhurt m.in. 'Czarownice Nie Płoną'',ale nie jestem pewna czy to odpowiednie dla mnie.
3 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Marzec 2019)
Wypożyczone :  Naturalista Naturalista Ciekawie zapowiadający się thriller, który rzucił mi się w oczy podczas przeglądania bibliotecznych półek :).  Projekt „Nighthawk” Projekt „Nighthawk” Najnowsza książka Clive...
5 lata temu
Czytamy w weekend
"Poświatę" oraz "Farbę" przeczytałam, oceniłam, polubiłam. Dziś wczytałam się w  Lusterko, ramię, kierunkowskaz Lusterko, ramię, kierunkowskaz od uroczej Czarnej Owcy, powinnam jutro skończyć. Następnie doczytam czwartą powieść z jednotomowego zbioru  Patrick Melrose
5 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (kwiecień 2018)
Wymienię/Sprzedam:  Larista  Look  Znak Ateny  Rywalki. Dziennik  Kolacja z wampirem  Jesienna róża  Dwór skrzydeł i zguby  Lato drugiej szansy
6 lata temu
Pokazuje 6 z 48