Szkolna encyklopedia ilustrowana

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Niezwykły zbiór cennych faktów o otaczającym nas świecie. Przedstawia tematycznie ułożone informacje m.in. o kosmosie, dziejach Ziemi, świecie roślin i zwierząt, ciele człowieka, omawia zagadnienia związane z historią ludzkości i społeczeństwa. Wzbogaca wiedzę, zachęca do nauki. Zawiera: - 13 działów tematycznych - ponad 750 ilustracji - tabele - informacje o odkryciach i wynalazkach - fakty...

Niezwykły zbiór cennych faktów o otaczającym nas świecie.
Wzbogaca wiedzę, zachęca do nauki.

Zawiera:
- 13 działów tematycznych
- ponad 750 ilustracji
- tabele
- informacje o odkryciach i wynalazkach
- fakty z życia sławnych ludzi.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/katalog/bestsellery/410298/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/katalog/bestsellery/410298/

Na półkach: Przeczytane, Olesiejuk
Przeczytana: 18 sierpnia 2013

W dobie tak powszechnie znanego i ogólnie dostępnego internetu, książki zazwyczaj schodzą na dalszy plan. Jakie to wygodne wpisać hasło w google i czekać aż odpowiedź sama pojawi się na ekranie monitora. Ale powiem Wam szczerze, że ja tego nie rozumiem. Uwielbiam książki i poszukiwanie odpowiedzi na nurtujące mnie pytania na kartach ciekawej lektury to według mnie sama przyjemność.

Mam więc nadzieję, że Alicja również podzieli moją opinię na ten temat. Jak dotąd książki są dla niej bardzo i ważne i często po nie sięga. Ale co będzie potem? Trudno powiedzieć. Ja jednak od zawsze starałam się by jej biblioteczka obfitowała ciekawe i wartościowe pozycje, które mała polubi równie bardzo co ja sama. I tak tym razem na półeczkę mojej córeczki trafiła ta oto encyklopedia.

Jest to pozycja specjalnie przygotowana z myślą o dzieciaczkach w wieku szkolnym, więc Alicji już wkrótce na pewno się przyda. A co znajdziemy wewnątrz? Oj, powiem Wam, że w zasadzie wszystko! Nie ma chyba tematu,...