rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Magda, miłość i rak

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książka z książki
 Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek
2 dni temu
Poszukuję książek (IV kwartał 2017)
Ja mam na sprzedaż Turbulencję :) 19 zł + kw
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Marzec 2017 )
Na zakończenie marca listonosz przyniósł mi dwie paczuszki. Nie wiem czy amerykańscy naukowcy znaleźli miejsce w mózgu, które odpowiada za przyjemność, gdy listonosz wręcza nowiutkie książki? Oto one:  Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów
7 lata temu
Poszukuję książek (I kwartał 2016)
Poszukuję na wymianę, lub w przystępnych cenach :D Prócz wysyłki jest opcja wymiany w Warszawie :)  Gra o tron - tylko wydanie poprawione przez Jakuszyńskiego  Angelfall  Trzej muszkieterowie  Królowie przeklęci. Tom 1  Kot Bob i ja. Jak kocur i człowiek znaleźli szczęście na ulicy
8 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wpożyczyliśmy (listopad 2015)
Przez listopad przybyło mi:  Zanim się pojawiłeś Zanim się pojawiłeś  Analfabetka, która potrafiła liczyć Analfabetka, która potrafiła liczyć  Zeszyt do bazgrania dla tych, którzy nudzą się w pracy
8 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (I kwartał 2014)
Kupione w ksiegarni. Sa, to ksiazki S. Barrego Krolewski spisek Bursztynowa komnata Grobowiec Cesarza Klucz Jeffersona Tajemnica grobowca Trzecia tajemnica Wenecka intryga Paryska wendeta Przepowiednia dla Romanowow Tajemnica Kolumba A wczoraj od swojej mamy dostalam w prezencie ksiazk Kathy Reichs 206 kosci Deja Dead Diabelskie kosci Kosci pajaka Kosci w proch Nagie...
10 lata temu
Pokazuje 6 z 7