Tęczowa magia.Wróżka Sasanka Strażniczka Barwy Fioletowej

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Tęczowa magia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Heather the Violet Fairy
9788323719816
magia
tenczynka

Wróżka Sasanka została uwięziona na obrazku.Czy malowane rumaki z karuzeli zaprowadzą do niej Sonię i Kaję?

źródło opisu: Wydawnictwo EGMONT ,2008

źródło okładki: http:/egmont.pl/

ZwykłaMatka | 2014-09-14
Na półkach: Przeczytane, Czytane córci
Przeczytana: 14 września 2014

Książka fajna, ciekawa historia dla małych dziewczynek :) Przyznam szczerze, że gdyby dać jej kolorowe i przyjemne obrazki byłaby to na pewno o wiele bardziej przyjazna lektura :)

elif_usushai | 2014-07-07

Naprawdę sympatycznie napisana :) Uważam że książka jest dość ciekawa, sympatyczna i lekka. Książeczka przeznaczona dla dzieci które zaczynają swoją przygodę z czytaniem. Bardzo łatwo i szybko się ją czyta. Polecam :)

książek: 2073
LenaU | 2014-01-22
Przeczytana: 21 stycznia 2014

Książka przyjazna dziecku i mam wrażenie że wielkość liter i duże obrazki powodują, że dziecko w II klasie jest w stanie już czytać ją samodzielnie. Póki co czytałam ja swojej córeczce a Ona była bardzo zaciekawiona przygodami wróżek, przewidywała która z nich jest strażniczką jakiego koloru tęczy, jak wygląda - wyobraźnia działała. Rozdziały są dość krótkie tak więc pozwalają przeczytać jeden przed zaśnięciem. Szkoda tylko, że obrazki były czarno - białe.