Uwierzyłbyś, że... cyrkowe konie potrafią liczyć?! To i inne niezwykłe rozrywki

Tłumaczenie: Paweł Kozłowski
Seria: Uwierzyłbyś, że...?
Wydawnictwo: G+J
Would you believe... a circus horse could count?! : and other extraordinary entertainments
widowiska, historia
elfijka

Uwierzyłbyś, że…? Indiańscy klauni jedli koce i żywe myszy Książki z tej serii to spojrzenie na życie codzienne na przestrzeni wieków – ale w zupełnie nowy sposób! Znajdziesz tu wiele zagadnień przedstawionych w formie intrygujących ciekawostek. Niektóre wprawią cię w zachwyt, inne wywołają zdziwienie. Chcesz wiedzieć, jaki utwór muzyczny składa się z całkowitej ciszy i na czym polega...

Uwierzyłbyś, że…?
Indiańscy klauni jedli koce i żywe myszy

Chcesz wiedzieć, jaki utwór muzyczny składa się z całkowitej ciszy i na czym polega sztuka połykania miecza? Ciekawi cię, kto przeszedł wodospad Niagara na linie, kiedy powstała rozrywka oraz jak błaźni zabawiali królów? Jeżeli chcesz poznać odpowiedzi, czytaj dalej.

Uwierzyłbyś, że...?
W XVII w. angielscy purytanie niszczyli teatry

źródło opisu: www.gjksiazki.pl

źródło okładki: G+J RBA