Marketing dla małych i średnich przedsiębiorstw

Wydawnictwo: BL Info
biznes, finanse

Marketing dla małych i średnich przedsiębiorstw to praktyczny poradnik przeznaczony przede wszystkim dla małych i średnich firm. Dowiesz się, jak skutecznie przeprowadzać marketing w firmie, tak by odnosić na tym polu sukcesy. Znajdziesz tu wiele wiele rad i wskazówek na temat tego, jak za pomocą przemyślanego marketingu zwiększyć sprzedaż i przekonać do siebie klientów. Książka jest napisana przyjaznym językiem i zawiera przykłady ułatwiające zrozumienie bardziej skomplikowanych zagadnień. Wybrane zagadnienia Co to jest marketing i reklama Strategie marketingowe Dobre reklamy i ogłoszenia reklamowe Szata graficzna i typografia Reklama bezpośrednia Internet i marketing Kultura, profil i image firmy Telemarketing Targi Skuteczne public relations Jak wybrać dobrą agencję reklamową Plan marketingowy Marketing wewnętrzny Troska o klienta Badania marketingowe Przepisy prawne Zasady podatkowe Autorzy Bratumiła Pawłowska jest pracownikiem wydawnictwa BL Info Polska i zajmuje się tłumaczeniem oraz pisaniem poradników. Pracuje także jako specjalista public relations w jednej z gdańskich fundacji kulturalnych. Bj rn Lund n jest założycielem szwedzkiego wydawnictwa Bj rn Lund n Information AB oraz właścicielem BL Info Polska Sp. z o.o. Napisał wiele książek na temat zarządzania i przedsiębiorczości. Jest często zapraszany z odczytami na kursy i konferencje poświęcone rozwojowi przedsiębiorczości. Informacje Wydanie Czerwiec stron zł ISBN Poleć książkę

Wojtek Grabowski | 2016-08-28
Przeczytana: 05 grudnia 2016