Nauka gry w bilard w weekend

Wydawnictwo: Wiedza i Życie
hobby
Darek DTSG

Bilard przeżywa w Polsce renesans i rozkwit. Jest sportem wyczynowym, ale też ciekawą formą aktywnego wypoczynku i świetnym pretekstem do spotkań z przyjaciółmi. Od roku 2004 ma być dyscypliną olimpijską W książce dokładnie omówiono rodzaje gier bilardowych od poola do snookera, podstawowei techniki uderzeń i przyjmowanie właściwej postawy oraz wybór taktyki. Liczne fotografie i szczegółowe opisy bardzo ułatwiają naukę tej gry.

Darek DTSG | 2013-07-12

Jest to kolejna z serii Nauka.... w weekend . Oczywiście tytuł na wyrost wiadomo ,że w weekned nie nauczymy się grać w bilard.
Pozycja warta uwagi ze względu na ładne wydanie dużo zdjęć , elementy gry , rozrysowane techniki opis odmian takich jak pool , ósemka czy snooker . Kilka naprawdę dobrych rad . Godna polecenia zarówno amatorom ,którzy juz coraz rzadziej niestety wybierają ten rodzaj rozrywki oraz dla osób ,którzy juz załapali bakcyla i traktują jako sport

Michał | 2014-03-29
Przeczytana: 2002 rok

Bardzo dobra podbudowa teoretyczna do wykorzystania w praktyce.

Camelot | 2017-03-04
Juventus_DFB-Team | 2016-01-31