Avinia

"Bajkowa niania. Bajki pomagajki dla najmłodszych" to autorski zbiór bajek, który wydany został w ramach Skawińskiego Tygodnia Profilaktyki "Bliżej dziecka, dalej od uzależnień" w 2011 roku. W tomiku zebrano trzynaście bajek, przeznaczonych głównie dla dzieci w wieku przedszkolnym, które czasami boją się wizyty u lekarza, a czasami czegoś strasznego w szafie. Z tymi i wieloma innymi problemami radzą sobie bohaterowie bajek.

źródło opisu: www.bibpedskawina.pl

źródło okładki: www.bibpedskawina.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!