Jak mądrze kochać dzieci

Wydawnictwo: W.A.B.
dzieci, rodzice

Nikt nie nauczy nas trudnej sztuki bycia rodzicem. Pragniemy dać naszym dzieciom miłość i ciepło. Staramy się być wrażliwi i wyrozumiali. Często jednak okazuje się, że nasze metody wychowawcze zawodzą w trudnych momentach, a my w obliczu trudności improwizujemy zagubieni nie mogąc im sprostać. Pomocą w takiej sytuacji może być książka Barbary Jakubowskiej Jak mądrze kochać dzieci. Poradnik dla zagubionych rodziców. Autorka, psychoterapeutka zajmująca się problematyką rodzinną, matka dorosłej córki opisuje najtrudniejsze sytuacje, z jakimi zetknęła się w swej praktyce klinicznej i życiu osobistym. Mówi o samotnym wychowywaniu dziecka, rozwodzie rodziców, uzależnieniach w rodzinie, chorobie dziecka, dorastaniu, trudnościach w szkole, a także o rodzinach, w których dziecko zaczyna dominować.

Varda | 2015-08-18
Na półkach: Poradniki, Przeczytane