Horoskop astrologiczny dla bystrzaków. Wydanie II

Wydawnictwo: Septem

Dowiedz się więcej, a poznasz swą przyszłość "Skorpion -- kleptoman i intrygant. Jeśli zrobi niechcący coś pożytecznego, często to odchorowuje. Wodnika łatwo poznać po tym, że cały czas coś pierze, a wszystko ma brudne; Lew to moczymorda i kanalia. Najczęściej pseudointeligent i zarozumialec." Stanisław TymCharakterystyka znaków zodiaku w interpretacji Stanisława Tyma jest, mówiąc oględnie, nieco ekscentryczna. Gdyby podobną inwencją wykazywali się autorzy horoskopów, ich popularność drastycznie by spadła. A przecież większość z nas ukradkiem zagląda na ostatnie strony periodyków, gdzie zwykle obok krzyżówki znajduje się prognoza dla naszego znaku na najbliższy tydzień czy miesiąc. Trudno nam jednak pozbyć się wątpliwości, czy autorzy horoskopów postawili je starannie, czy też odrobili pańszczyznę, zlepiając na chybił trafił przepowiednie z ubiegłych numerów.W tym miejscu wkracza "Horoskop astrologiczny dla bystrzaków. Wydanie II", pozwalający nam na samodzielne postawienie horoskopu w oparciu o profesjonalne narzędzia. Dzięki tej wciągającej lekturze poznasz wpływ układu planet na Twój los, zaznajomisz się z historią astrologii i związanymi z nią zagadnieniami naukowymi, lepiej zrozumiesz samego siebie i bliskie Ci osoby. Astrologia kryje również niezgłębione tajemnice dotyczące Twojego powodzenia w miłości. Trzymasz zatem w ręku cenny zbiór podpowiedzi, jak podbić serce przedstawiciela każdego ze znaków. * Odnajdź własne miejsce w kosmosie oraz planety osobiste. * Dowiedz się, czym rzeczywiście są ascendenty i domy. * Poznaj jasne i mroczne strony każdego ze znaków zodiaku. * Odkryj tajniki kosmicznej geometrii. * Naucz się wykorzystywać astrologię na co dzień.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Wiola | 2013-07-13

Jak takie tłumaczenie mogło przejść do druku? Istna kpina z czytelników + można było odnieść wrażenie, że autor nie lizną nawet podstaw astrologii.