Warsztaty samodoskonalące. Program walki z lękiem i depresją. Wydanie II

Tłumaczenie: Marcin Kowalczyk
Wydawnictwo: Sensus
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Self-Coaching: The Powerful Program to Beat Anxiety and Depression, 2nd Edition, Completely Revised and Updated

Czujesz lęk i niepokój? Czasem trudno Ci zasnąć lub budzisz się w środku nocy i rozmyślasz o swoich problemach? Nieustannie się zamartwiasz? A może nawet dopada Cię panika? Takie nastawienie może Cię wyniszczyć. Nie pozwól na to. Potrzeba Ci siły i spokoju ducha, by uciszyć te wszystkie demony. Możesz zwalczyć lęk i depresję, a także sprawić, że Twoje życie znów nabierze znaczenia. Po pierwsze powiedz sobie: "Tak, chcę to zmienić, zasługuję na to". Powiedz to TERAZ.

Możesz nie wierzyć w umiejętności psychoanalityków lub nie mieć do nich zaufania -- to Twoja decyzja. Nigdy jednak nie przestawaj ufać sobie. Kieruj się własną intuicją i inteligencją. Wesprzyj siebie samego w dążeniu małymi krokami do wielkiej zmiany. Dr Joseph Luciani pomoże Ci zrozumieć Twój stan emocjonalny i targające Tobą uczucia. Wskaże Ci także proste techniki wypierania negatywnych schematów myślowych. Jego metoda pomogła już tysiącom ludzi na całym świecie. Walka toczy się o Twoje życie, więc warto ją podjąć!

źródło opisu: http://sensus.pl

źródło okładki: http://sensus.pl

Marzy | 2013-11-08
Na półkach: Teraz czytam, Ulubione

Kupilam ta ksiazke dla przyjaciolki trzy lata temu i nigdy jej nie podarowalam. Ksiazka gdzies zaginela i teraz ja odnalazlam. Gdy przegladnelam ksiazke stwierdzilam ze jest tam wiele ciekawych watkow i postanowailam ja zatrzymac. Nie zaluje bo bardzo mi sie podoba i odrazu mnie wciagnela. Jest napisana prostym jezykiem. Moze odmienic zycie zamartwiaczy! Polecam!

Niela | 2013-12-29
Na półkach: Przeczytane, 2013, Psychologia