Tablice informatyczne. Joomla!

Wydawnictwo: Helion

Joomla! - zaprzęgnij ją do pracy!* Jak zainstalować system zarządzania treścią Joomla! i zacząć z niego korzystać?* W jaki sposób opublikować artykuł i nadać mu wszystkie pożądane parametry?* O czym musi zawsze pamiętać administrator stron Joomla!?Joomla!, jeden z najprzyjemniejszych i najłatwiejszych w obsłudze systemów zarządzania treścią, może przyczynić się do znacznej oszczędności Twojego czasu - jeśli tylko nauczysz się sprawnie wykorzystywać jej możliwości. Jest darmowa, elastyczna, a ponadto oferuje tysiące interesujących rozszerzeń. Jeśli jesteś użytkownikiem tego systemu, chcesz szybko i bez kłopotu poruszać się wśród konstrukcji i poleceń Joomla! oraz masz ambicję wycisnąć z tego CMS-a ostatnie soki, koniecznie musisz zapoznać się z zawartością niniejszych tablic informatycznych. Pomogą Ci one szybko wyszukać odpowiednie polecenie, konstrukcję lub moduł. Dzięki nim praca z Joomla! okaże się bardziej efektywna, niż mógłbyś przypuszczać.* Analiza języka i systemu* Artykuły* Baza danych* Błędy, raportowanie* CAPTCHA* Czas serwera i e-mail w kanale RSS* Edytor domyślny i filtr tekstów* Instalowanie Joomla! i logowanie* Grafika losowa i hosting* Kanał informacyjny i katalogi* Klucze publiczny i prywatny* Kompresja i liczniki* Listy, tabele i menu* Lokalizacja serwera* Moduły i rozszerzenia* Użytkownicy* Szablony i skórkiTablice informatyczne - ściąga na każdą okazję!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion