Windows 7 PL. Instalacja i naprawa. Ćwiczenia praktyczne

Wydawnictwo: Helion

Poznaj nowy system Windows od praktycznej strony Zainstaluj, skonfiguruj i uruchom WindowsOdkryj interfejs użytkownika i narzędzia systemoweWypróbuj sieciowe możliwości środowiskaUżytkownicy systemów tworzonych przez firmę Microsoft długo czekali na nową wersję najpopularniejszego na świecie graficznego środowiska operacyjnego. Wraz z pojawieniem się Windows 7 ich cierpliwość została wreszcie nagrodzona, a wymagania całkowicie zaspokojone. Ostatnia edycja "okienek" oferuje bowiem szereg ciekawych funkcji, bardzo atrakcyjny wygląd i niespotykany do tej pory poziom bezpieczeństwa.Aby móc w pełni skorzystać z tych możliwości, potrzebujesz jednak odpowiedniej wiedzy. W przystępny sposób dostarczy Ci ją książka "Windows 7 PL. Ćwiczenia praktyczne ", stanowiąca niezbędną pozycję w biblioteczce każdego, kto rozpoczyna swoją przygodę z tym środowiskiem lub chce szybko i bez problemów przesiąść się na nową wersję systemu. Lektura poparta wykonaniem kolejnych ćwiczeń umożliwi Ci praktyczne poznanie procesu instalacji i konfiguracji Windows 7, zaznajomi z graficznym interfejsem użytkownika środowiska i przybliży sposoby przeprowadzania podstawowych działań na systemie plików. Z książki dowiesz się również, jak podłączyć swój komputer do sieci i korzystać z zasobów internetu, a także nauczysz się właściwie zabezpieczyć Windows przed typowymi zagrożeniami.Instalacja i aktualizacja systemu do wersji 7Podstawowe operacje w środowisku WindowsPraca z oknami i innymi elementami interfejsuKonfiguracja i optymalizacja systemuTworzenie, kontrolowanie i usuwanie kont użytkownikówZarządzanie plikami i folderamiPodłączanie do sieci i korzystanie z jej zasobówSposoby zabezpieczania systemu przed wirusami i atakami z zewnątrzDowiedz się, co może Ci zaoferować Windows 7.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion