Jak mądrze kupić mieszkanie, dom lub działkę. Poradnik praktyków

Agata DanowskaBartosz Danowski Wydawnictwo: Onepress poradniki
Onepress
nieruchomości nieruchomość mieszkanie
poradniki
nieruchomości nieruchomość mieszkanie

Jak dla mnie książka to zbiór bardzo przydatnej wiedzy i wskazówek, poleciłabym szczególnie osobom chcącym kupić nieruchomość nie zajmującymi się nieruchomościami lub tym, którzy zaczynają się uczyć w tym zakresie. Książka jest krótka i na temat. Jestem pewna,że przeciętny Kowalski chcący kupić np. mieszkanie nie podjął by wielu działań zabezpieczających go przed ryzykiem,...

• Nieruchomości
  • 2020