Paradoksy inwestowania Metody zwiększające zyskowność i bezpieczeństwo portfela

Wydawnictwo: CeDeWu
inwestowanie, paraadoks
biznes, finanse

Sześć prowokujących pytań ... sześć interesujących rozwiązań, dogłębnych, lecz prostych i istotnych dla codziennych wyzwań związanych z inwestowaniem i zarządzaniem inwestycjami. [...] Kritzman zręcznie odkrywa powiązania pomiędzy tak pozornie odrębnymi dziedzinami jak botanika czy termodynamika a opcjami. Odniesienie się do tych badań nadaje niniejszej książce tempo powieści. [...] Wynikiem pracy Kritzmana jest bezprecedensowa książka, która zmieni twój sposób postrzegania finansów i procesu inwestowania. Poświęcając swój czas na zapoznanie się z nią, zapoznasz się z jedną z najbardziej wnikliwych lekcji w literaturze finansów dzisiejszych czasów.
Harry Markowitz
laureat Nagrody Nobla, 1990, Economic Sciences President, Harry Markowitz Company

Znakomite połączenie wiedzy na temat finansów, zdroworozsądkowego podejścia, błyskotliwego humoru, idealnej klarowności i godnej pozazdroszczenia oryginalności. Jest to potężna mieszanka podług wszelkich norm oceny. Długo po niej miłośnicy Kritzmana nie będą oczekiwali niczego lepszego.
Peter L. Bernstein
autor "Przeciw bogom" oraz "Intelektualnej historii Wall Street"

źródło opisu: Wydawnictwo CeDeWu, 2011

źródło okładki: http://www.cedewu.pl/produkty/profilProduktu/id/7482/