Mirai no Kioku

Cykl: Mirai no Kioku (tom 1)
Wydawnictwo: Libre Shuppan, Biblos
未来の記憶
komiksy
japoński
Emi

Kento Kumagiya ma tylko jedno życzenie: chce założyć szczęśliwą rodzinę z idealną żoną, kochającymi dziećmi i mieszkać ze swoimi kochanymi dziadkami. Jednak życie ma dla niego inne plany. Poznajcie Akirę Kazukie, mądrego, pięknego i nieobliczalnego mężczyznę, który rozwiewa marzenia Kento podczas nocy namiętnego seksu. Kento postanawia zapomnieć o tym incydencie, ale co zrobi, kiedy okaże się, że Akira jest nauczycielem w tej samej szkole?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: Zdjęcie autorskie