Zgłosuj na książki roku 2017

Fantasy Komiks t.21

Cykl: Fantasy Komiks (tom 21)
Wydawnictwo: Egmont Polska
fantasy komiks
komiksy
Zerr

W 21. Fantasy Komiks trzy historie znanych twórców zachodnioeuropejskich: Legenda część 6. Scenariusz i rysunki: Yves Swolfs. Rycerz Tristan, po dokonaniu zemsty rodowej, rusza w dalszą wędrówkę. Dociera do wielkiego lasu, gdzie doznaje wizji, w której zostaje zmuszony do wypełnienia bardzo ważnej misji. Czy to widzenie będzie miało wpływ na prawdziwe życie rycerza? Sloka część 6. Scenariusz: Ulrig Godderidge, rysunki: Ceyles. Dysponujący wielką mocą bohater Sloka i jego towarzysze przenikają do starożytnego, pełnego tajemnic miasta Ankhr. Muszą tam wyjaśnić zagadkę, kto kieruje wojskami koczowników, którzy od dłuższego czasu podbijają kolejne krainy planety Link-Archoid. Łowcy smoków dokończenie części 4. Scenariusz: Ange, rysunki: Philippe Briones. Zakon Łowczyń Smoków toczy ciężką bitwę z potworami stworzonymi przez moc smoka. Wojowniczki giną jedna po drugiej, ale wiedzą, że nie mogą przepuścić stworów do świata ludzi. Jednocześnie prowadzą walkę na intrygi z politycznymi wrogami, którym zależy na zniszczeniu Zakonu.

źródło opisu: http://www.swiatkomiksu.pl/katalog/wyszukiwanie/komiks,1584.html

źródło okładki: http://www.swiatkomiksu.pl/katalog/wyszukiwanie/komiks,1584.html

QUEENfan | 2018-02-19
epops85 | 2016-05-11