Czego naprawdę chcą inwestorzy

Wydawnictwo: CeDeWu
What investors really want. Discover what drives investor behavior and make smarter financial decisions
biznes, finanse
Marcinkon

"Statman jest jednym z pionierów dziedziny finansów behawioralnych, a jego książka Czego naprawdę chcą inwestorzy? powinna być lekturą obowiązkową dla wszystkich inwestorów oraz ich finansowych doradców! Znaleźć w niej można mistrzowską analizę licznych pułapek i wyzwań, przed jakimi stają dziśuczestnicy rynku". - ANDREW W. LO, Harris & Harris Group, profesor finansów w Sloan School of...

- ANDREW W. LO, Harris & Harris Group, profesor finansów w Sloan School of Management, MIT
"(...) pozwala dokonać ?autopsji? zarówno cudzych, jak i naszych własnych decyzji finansowych. Książka ta zawiera przydatną wiedzę teoretyczną, pokazując, jak podejmujemy decyzje finansowe, a także wiedzę praktyczną odnośnie naszego procesu decyzyjnego".
- HARRY M. MARKOWITZ, laureat Nagrody Nobla z Ekonomii
"Podczas inwestowania jesteśmy często swoimi najgorszymi doradcami. Statman wyjaśnia powszechnie popełniane błędy i pomaga nam podejmować mądrzejsze decyzje dotyczące naszych własnych inwestycji".
- BURTON MALKIEL, autor bestsellerowej książki "Random Walk Down Wall Street"
"Meir Statman z perspektywy współczesnej neuropsychologii rzuca jasne światło na wszelkie umysłowe demony, jakie sprzysięgły się przeciwko tobie, by uczynić cię biednym. Statman rozbawi cię, przyprawi o łzy i, co najważniejsze, poprawi twój rachunek zysków i strat".
- WILLIAM BERNSTEIN, autor bestsellera "Intelligent Asset Allocator"

źródło opisu: http://www.cedewu.pl/

źródło okładki: http://www.cedewu.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!