Autografomania

Wydawnictwo: Grupa IMAGE
hobby

Marek Rudnicki pierwszą dedykację zdobył krótko po rozpoczęciu - niezbędnej, zważywszy charakter przyszłych kolekcjonerskich upodobań - nauki czytania, mniej więcej trzydzieści pięć lat temu. Charakterystyczny dla wieku brak sumienności sprawił, że szkołę podstawową ukończył z zaledwie dwudziestoma siedmioma autografami. Choć w liceum poczynił pewne postępy - do matury przystępował już z dwustu piętnastoma sygnaturami - właściwy kierunek swoim poczynaniom nadał dopiero w czasie studiów, kiedy to dzięki temu, że się wreszcie zmobilizował, powiększył tę liczbę o kolejne trzy setki.

źródło opisu: Książka

źródło okładki: IMAGE

Mars Roquefort | 2013-05-18

Marek Rudnicki potrafi o swojej wspaniałej pasji wspaniale opowiadać. Ta książka nie nuży, nie ciągnie się. Bo i jak mają nudzić opowieści o listach od wielkich tego Świata i spotkaniach z wybitnymi ludźmi. Zapewniam, że historie o spotkaniach z Yoko Ono albo Miles'em Davies'em zaciekawią i wciągną. Ta książka po prostu mówi o świecie nie z tego świata. Polecam, bo naprawdę jest co!