Zgłosuj na książki roku 2017
HBR’s 10 Must Reads On Leadership
9788393205486
biznes, finanse
pbulko17

Nikt nie rodzi się przywódcą. Harvard Business Review podpowiada, jak nim zostać! Steve Jobs, Bill Gates, Barack Obama – tych postaci nikomu nie trzeba przedstawiać. Przywódcy, którzy odnieśli sukces i odcisnęli piętno na współczesnym świecie, dziś inspirują miliony. A Ty? Czym się od nich różnisz? Harvard Business Review przedstawia „O przywództwie” – 10 przełomowych tekstów poświęconych...

Harvard Business Review przedstawia „O przywództwie” – 10 przełomowych tekstów poświęconych temu, jak skutecznie zarządzać sobą i przewodzić innym. Ta książka to praktyczny przewodnik po najbardziej efektywnych narzędziach każdego przywódcy!

10 tekstów autorstwa autorytetów zarządzania, wykładowców Harvard Business School oraz Graduate School of Business na Uniwersytecie Stanforda:

dogłębne analizy najbardziej efektywnych stylów przywódczych
studia przypadków pokazujące, w jaki sposób, krok po kroku, zdobyć i utrzymać władzę w organizacji oraz jak dzięki temu wygrać!
odpowiedzi na pytania najbardziej istotne dla każdego menedżera i nie tylko:
m.in. W jaki sposób budować autorytet? Co robić, by zmienić styl zarządzania na bardziej efektywny? Dlaczego warto przyjąć pozycję przywódcy i jak czerpać z niej korzyści?

źródło opisu: http://sklep.hbrp.pl/

źródło okładki: http://sklep.hbrp.pl/