Zośka Milionerka

Tłumaczenie: Anna Niedźwiecka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Zośka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Hachette
Sophie
Bożena

Kiedy Zośka znalazła pięćdziesięciodolarowy banknot na ulicy, wpadł jej do głowy świetny pomysł na nowe imię: Zośka Milionerka! Okazało się jednak, że zadzierająca nosa Wera Hoffman ma już na własność całą stówkę! Aby pozostać Milionerką, Zośka musi zdobyć więcej pieniędzy. I to szybko. Bycie milionerką nie jest tak łatwe, jak się zdawało! Czy zatem nowe imię przyniesie Zośce finansowy sukces?

źródło opisu: http://www.hachette.com.pl

źródło okładki: http://www.hachette.com.pl

Misia-i-Tosia | 2014-11-16

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Poznaliśmy już Zośkę Gadułę czas teraz poznać następne wcielenie Zosi tym razem będzie to Zośka Milionerka. Wszystko zaczęło się gdy Zosia znalazła na ulicy banknot 50 dolarowy wtedy też właśnie wymyśliła swoje nowe imię Zośka Milionerka, które było na pewno lepsze niż Zośka Gaduła :). Wydawało się jej, że jest najbogatszą dziewczynką w klasie ale jednak więcej pieniędzy niż ona miała Wera, która miała 100! Aby zostać milionerką Zośka musiała zarobić więcej pieniędzy. Ale czy zarabianie jest proste i szybkie? Okazuje się jednak, że nie. Nasza Zosia Milionerka próbowała zarobić pieniądze w różny sposób. przepisywała między innymi słówka z tablicy koleżankom i kolegom z klasy, próbowała sprzedawać ciastka które upiekła razem z Kasią. Czy naszej Zosi Milionerce udało się zdobyć fortunę?

Jak przystało na Zosię ma ona mnóstwo pomysłów i powiem szczerze zadziwia mnie :) ale bardzo pozytywnie. Podoba mi się w niej to, że gdy obiera pewną drogę stara się jej trzymać i dąży do celu,...

Emi | 2018-02-14
animaniak | 2017-07-30