Drax the Destroyer #1

Cykl: Drax the Destroyer (tom 1)
Wydawnictwo: Marvel Comics
7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Drax, Kosmos, Alaska, więzienie
komiksy
angielski
MistrzSeller

źródło okładki: http://marvel.wikia.com/Drax_the_Destroyer_Vol_1

Drax the Destryer #1 Drax Niszczyciel #1 Upadek na Ziemię
Najwięksi zbrodniarze we wszechświecie podróżują statkiem na odległą planetę, do więzienia. W celach strzeżonych polem magnetycznym są świadkami jak ich statek zbacza z kursu i rozbija się o planetę. Gaia, Ziemia dla miejscowych. Ocaleni więźniowie znajdują się w pobliżu małej ludzkiej wioski na Alasce. Są inni, niebezpieczni a ich statek jest doszczętnie zniszczony. Wśród nich znajduje się także postrach wszystkich budzących grozę... Drax. Wskrzeszony o niewyobrażalnej sile... Jak zachowają się przybysze, gdy będą zmuszeni stanąć oko w oko z dokładnymi i niebezpiecznymi ludźmi?

Genialny komiks, barwny i zabawny. Dla każdego fana jest interesującym okazem i budzącym ciekawość epizodem. Drax Niszczyciel to tajemniczy zbrodniarz wszechświata wskrzeszony aby pokonać Thanosa. Osobiście bardzo lubię czytać o wyrzutkach, którzy mają swoją mistyczną...

Stanny491 | 2015-07-25
Na półkach: Przeczytane, Komiks