Szepty i cienie

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ze sztyletem". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu
7 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Bożena

Dwie kobiety - zwyczajna i zmysłowa, dwóch nieznajomych - zaborca i mnich, dwie drogi - ku życiu i zatraceniu. Staś Szłopanowski staje przed trudnym wyborem dotyczącym Rozalki, swojego dziecka i... Swąd szatana, moc modlitwy i „dług" zaciągnięty przez przodka. Przeszłość miesza się z teraźniejszością, dobro ze złem, miłość z nienawiścią. Przeczytaj, zapamiętaj, wyciągnij wnioski i ocal...

Przeczytaj, zapamiętaj, wyciągnij wnioski i ocal duszę.

Kolejny tom opowieści o rodzinie Semberków z bestsellerowej „Serii ze sztyletem".

źródło opisu: http://www.wds.pl

źródło okładki: http://www.wds.pl

Gęgusia | 2013-04-10
Przeczytana: 10 kwietnia 2013

Naprawdę polecam i czekam na trzecią część

Tea | 2014-04-22
nextdooralice | 2013-11-18