Jezus ma do Ciebie kilka pytań

Tłumaczenie: Jakub Kołacz SJ
Wydawnictwo: WAM
Jesus Has a Question For You
837318550X
religia
Magda

W książce znajdziemy 47 odpowiedzi na pytania, które Jezus zadał swoim słuchaczom i które zostały nam przekazane na kartach Ewangelii św. Marka. Odpowiedzi te, ułożone w formie rozważań i wsparte refleksją biblijną, zilustrowane zostały obrazami z codziennego życia Autora, który od lat pracuje na misjach w Salwadorze. Medytacje mogą stać się wspaniałą inspiracją dla każdego, kto pragnie udzielić osobistej odpowiedzi na pytania, jakie Jezus zadaje mu w sercu.

źródło okładki: http://www.opoka.org.pl/biblioteka/T/TS/atnall_03.html

Magda | 2013-03-07