Past Eras Awaken (Vol. III)

Ta niezwykła książka została przyjęta wskutek inspiracji duchowej przez osoby w bliskim otoczeniu Abd-ru-shina autora "Przesłania Graala"

Past Eras Awaken III to trzecia książka z serii. Pokazuje istotne losy ludzi, którzy służyli Światłu i wskazywali drogę do niego zbłąkanej ludzkości. Bardzo ujmująca jest historia Echnatona, który jako jeden z niewielu faraonów w historii Egiptu służył jedynemu Bogu i prowadził do Niego swój lud. Z kolei życie Jezusa ukazuje nieznane fakty z Jego życia, których nie znajdziemy nigdzie indziej. Bardzo poruszające jest też ukazanie życia apostołów, w szczególności Pawła, który mimo, że osobiście nie znał Jezusa był Jego największym uczniem i osiągnął najwięcej.

Dla mnie tę książkę jak i pozostałe z tej serii nie tylko się doskonale czyta ale także wewnętrznie przeżywa. Wiele razy podczas czytania człowiek doznaje wzruszenia i po prostu czuje treści, które są przekazane. Przepiękna książka. Dla czytelników "Przesłania Graala" pozycja obowiązkowa.

Jakąż opinię mam tu napisać o tej wspaniałej książce? Trzeci tom "Past Eras Awaken" (nie przetłumaczony jeszcze na polski, tak jak i pozostałe) opowiada historie wiary w jednego Boga w Egipcie, a także nieznane wydarzenia z życia Syna Bożego Jezusa, oraz życie Jego apostołów.

Opisy tej książki jak i całej serii chwytają za serce i nie raz łzy same cisną się do oczu. Jakże wiara w Boga może być wielka! Jakże czyny wypływające z niej mogą wielbić Najwyższego! Jak wspaniały i wielki był Jezus - ileż dobra i miłości przyniósł dla tego pogrążonego w grzechu świata. Był najprawdziwszą miłością Boga stąpającą po tej Ziemi. Mimo tylu aktów miłości czy to Jezusa, czy to Jego apostołów czy innych sług Boga jak np Echnatona w Egipcie, którego dzieje także można wyczytać w tej książce zawsze napotykali Oni na sprzeciw i wrogość przedstawicieli ówczesnej wiary, którzy nie chcieli stracić swoich wpływów. Do czegoż byli tacy godni politowania ludzie zdolni, ileż złej woli mieli w sobie, aby zwalczać tych którzy przyszli ich pouczyć o "Nowym"...

Z książki tej można wiele wynieść i należy dodać że została ona spisana w bliskim otoczeniu Abd-ru-shina autora "Przesłania Graala". Czytelnik, który zna Przesłanie może na wiele spraw przedstawionych w "Past Eras Awaken" spojrzeć z punktu widzenia poznania i wiele prawd w sobie utrwalić.

Przepiękna książka!

Dodaj cytat z książki Past Eras Awaken (Vol. III)