religia

Niniejsza książka jest pożyteczna dla wszystkich, którzy przy czytaniu "Biblii" pragną uniknąć niepotrzebnych nieporozumień i rozczarowań. Chcą odkrywać zawartą w niej mądrość i nie gorszyć się treściami, które odzwierciedlają niedoskonałą lub błędną świadomość przyrodniczą, historyczną, a niejednokrotnie nawet religijno-moralną. Ukazuje w sposób zwięzły i możliwie przystępny, jakiej prawdy i w jaki sposób należy szukać w świętych pismach Starego i Nowego Przymierza.

źródło opisu: http://www.poczytaj.pl/index.php?akcja=spis_tresci&ksiazka=28846